Share on

    Britannia Jim Jam Naughty Jam Flavoured Biscuits, 500 g

    4.2
    Price: ₹110(₹22 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹110(₹22 / 100g)
    57 g
    ₹10(₹17.54 / 100g)
    23 g
    ₹4.5(₹19.56 / 100g)
    100 g
    ₹25(₹25 / 100g)
    138 g
    ₹36(₹26.08 / 100g)
    ₹ 4010% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Britannia Jim Jam Naughty Jam Flavoured Biscuits

    More Information

    Brands