Share on

    bb Royal Boiled Rice - Ladli, 5 kg

    3.7
    MRP: ₹450
    Price: ₹290(₹5.8 / 100g)
    You Save: 36% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹290(₹5.8 / 100g)
    ₹ 45036% OFF
    10 kg
    ₹560(₹5.6 / 100g)
    ₹ 70020% OFF
    1 kg
    ₹60(₹6 / 100g)
    ₹ 9033% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Boiled Rice - Ladli

    More Information

    Brands