bb Royal Puffed Rice/Muri Round, 200 g
| MRP: | ₹40 |
| Price: ₹39 | (₹19.5 / 100g) |
| You Save: | 3% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes200 g
₹39(₹19.5 / 100g)₹ 403% OFF
500 g
₹99(₹19.8 / 100g)₹ 100₹1 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Puffed Rice/Muri Round