Share on

    bb Royal Boiled Rice/Beyisida Akki - Rajabogham, 10 kg

    MRP: ₹900
    Price: ₹676(₹6.76 / 100g)
    You Save: 25% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    10 kg
    ₹676(₹6.76 / 100g)
    ₹ 90025% OFF
    1 kg
    ₹89(₹8.9 / 100g)
    ₹ 90₹1 OFF
    5 kg
    ₹392.5(₹7.85 / 100g)
    ₹ 45013% OFF
    25 kg
    Not available
    26 kgBag
    ₹1799(₹6.91 / 100g)
    ₹ 231022% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Boiled Rice/Beyisida Akki - Rajabogham

    More Information

    Brands