Share on

    bb Royal Jeerakati - Rice, 5 kg

    4
    MRP: ₹750
    Price: ₹667(₹13.34 / 100g)
    You Save: 11% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    5 kg
    ₹667(₹13.34 / 100g)
    ₹ 75011% OFF
    1 kg
    ₹149(₹14.9 / 100g)
    ₹ 150₹1 OFF
    10 kg
    ₹1499(₹14.99 / 100g)
    ₹ 1500₹1 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Jeerakati - Rice

    More Information

    Brands