bb Royal Rock Salt Powder, 500 g
| MRP: | ₹50 |
| Price: ₹47 | (₹9.4 / 100g) |
| You Save: | 6% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes500 g
₹47(₹9.4 / 100g)₹ 506% OFF
500 g
₹47(₹9.4 / 100g)₹ 6022% OFF
100 g
₹12.56(₹12.56 / 100g)₹ 2037% OFF
200 g
₹20(₹10 / 100g)₹ 3033% OFF
1 kg
₹102(₹10.2 / 100g)₹ 12015% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedbb Royal Rock Salt Powder