Share on

    bb Popular Jeerasar (Guj 17) - Rice, 10 kg

    3.9
    MRP: ₹1000
    Price: ₹760(₹7.6 / 100g)
    You Save: 24% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    10 kg
    ₹760(₹7.6 / 100g)
    ₹ 100024% OFF
    1 kg
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 80₹1 OFF
    5 kg
    ₹387.5(₹7.75 / 100g)
    ₹ 400₹13 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Jeerasar (Guj 17) - Rice

    More Information