fresho! Catla Fish Curry Cut/Bengali Cut Without Head, 250 g (4-7 pcs)
| MRP: | ₹246 |
| Price: ₹189 | (₹75.6 / 100g) |
| You Save: | 23% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes250 g(4-7 pcs)
₹189(₹75.6 / 100g)₹ 24623% OFF
250 g(4-7 pcs)
₹109(₹43.6 / 100g)₹ 14223% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Catla Fish Curry Cut/Bengali Cut Without Head