Share on

    Nivea Men Active Clean 3 In 1 Shower Gel, 250 ml

    4.2
    MRP: ₹293
    Price: ₹249.05(₹99.62 / 100ml)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 ml
    ₹249.05(₹99.62 / 100ml)
    ₹ 29315% OFF
    500 ml
    ₹351.36(₹70.27 / 100ml)
    ₹ 48828% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Nivea Men Active Clean 3 In 1 Shower Gel

    More Information

    Brands