Share on

    Fortune Soya Chunks, 1 kg

    4.3
    MRP: ₹169
    Price: ₹122(₹12.2 / 100g)
    You Save: 28% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹122(₹12.2 / 100g)
    ₹ 16928% OFF
    200 g
    ₹49(₹24.5 / 100g)
    ₹ 502% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Fortune Soya Chunks

    More Information

    Brands