Share on

    fresho! Cucumber, 300 g

    MRP: ₹31.25
    Price: ₹10(₹3.33 / 100g)
    You Save: 68% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    300 g
    ₹10(₹3.33 / 100g)
    ₹ 31.2568% OFF
    500 g
    ₹25(₹5 / 100g)
    ₹ 31.2520% OFF
    1 kg
    ₹53(₹5.3 / 100g)
    ₹ 66.2520% OFF
    8 kg
    ₹144

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Cucumber

    More Information

    Brands