Share on

    fresho! Longan, 500 g

    MRP: ₹342.5
    Price: ₹274(₹54.8 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹274(₹54.8 / 100g)
    ₹ 342.520% OFF
    250 g
    ₹113(₹45.2 / 100g)
    ₹ 141.2520% OFF
    1 kg
    ₹542(₹54.2 / 100g)
    ₹ 677.520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Longan

    More Information

    Brands