Shop by
Category
Shop by
Category
Home
/
beverages
/
tea
/
green tea
Share on
Twinings
Twinings Green Tea - Lemon, 200 g (100 Bags x 2 g each)
4.3
Price: ₹999
(₹499.5 / 100g)
(inclusive of all taxes)
Add to basket
Wishlist
Pack sizes
200 g
(100 Bags x 2 g each)
₹999
(₹499.5 / 100g)
50 g
(25 Bags x 2 g each)
₹345
(₹690 / 100g)
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust
10 min delivery*
On selected locations
On time
Guarantee
Free delivery*
No extra cost
Return Policy
No Question asked
Twinings Green Tea - Lemon
More Information
Brands
Twinings