Share on

    fresho! Contola, 1 kg

    MRP: ₹602.5
    Price: ₹482(₹48.2 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹482(₹48.2 / 100g)
    ₹ 602.520% OFF
    250 g
    ₹61(₹24.4 / 100g)
    ₹ 76.2520% OFF
    500 g
    ₹249(₹49.8 / 100g)
    ₹ 311.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Contola

    More Information

    Brands