Share on

    Medimix Sandal Bathing Soap Bar - With Eladi Oils, 125 g

    4.2
    Price: ₹50(₹40 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    125 g
    ₹50(₹40 / 100g)
    75 g
    ₹38(₹50.66 / 100g)
    125 g(Buy 3 Get 1 Free)
    ₹150(₹120 / 100g)
    125 gBuy 4 Get 1 Free
    ₹200(₹160 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Medimix Sandal Bathing Soap Bar - With Eladi Oils

    More Information

    Brands