BIOTIQUE Therapeutic Hair Oil - Bio Bhringraj, 120 ml
| MRP: | ₹200 |
| Price: ₹196 | (₹163.33 / 100ml) |
| You Save: | ₹4 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes120 ml
₹196(₹163.33 / 100ml)₹ 200₹4 OFF
100 ml
₹176.4(₹176.4 / 100ml)₹ 180₹4 OFF
200 ml
₹294(₹147 / 100ml)₹ 300₹6 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedBIOTIQUE Therapeutic Hair Oil - Bio Bhringraj