Share on

    fresho! Chow Chow, 1 kg

    MRP: ₹58.75
    Price: ₹47(₹4.7 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹47(₹4.7 / 100g)
    ₹ 58.7520% OFF
    250 g
    ₹23(₹9.2 / 100g)
    ₹ 28.7520% OFF
    500 g
    ₹24(₹4.8 / 100g)
    ₹ 3020% OFF
    5 kg
    Not available

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Chow Chow

    More Information

    Brands