Share on

    fresho! Bitter Gourd, 500 g

    MRP: ₹35
    Price: ₹27(₹5.4 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹27(₹5.4 / 100g)
    ₹ 3523% OFF
    250 g
    ₹18.4(₹7.36 / 100g)
    ₹ 2320% OFF
    1 kg
    ₹93(₹9.3 / 100g)
    ₹ 116.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Bitter Gourd

    More Information

    Brands