Share on

    Santoor Lemon & Frangipani Shower Gel, 250 ml Bottle

    MRP: ₹135
    Price: ₹108(₹43.2 / 100ml)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 mlBottle
    ₹108(₹43.2 / 100ml)
    ₹ 13520% OFF
    750 ml
    ₹324(₹43.2 / 100ml)
    ₹ 40520% OFF
    500 mlBottle
    ₹280(₹56 / 100ml)
    ₹ 35020% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Santoor Lemon & Frangipani Shower Gel

    More Information

    Brands