Share on

    Brahmins Appam/Idiyappam Podi, 1 kg

    4.4
    Price: ₹105(₹10.5 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹105(₹10.5 / 100g)
    500 g
    ₹59(₹11.8 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Brahmins Appam/Idiyappam Podi

    More Information

    Brands