Share on

    Haldiram's Aloo Bhujia Namkeen, 1.05 kg

    4.2
    Price: ₹265(₹25.23 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1.05 kg
    ₹265(₹25.23 / 100g)
    20 gPouch
    ₹5(₹25 / 100g)
    200 g
    ₹52(₹26 / 100g)
    200 g
    ₹63(₹31.5 / 100g)
    400 g
    ₹104(₹26 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Haldiram's Aloo Bhujia Namkeen

    More Information