Share on

    Haldiram's Navrattan Namkeen, 1.05 kg

    4.1
    Price: ₹230(₹21.9 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1.05 kg
    ₹230(₹21.9 / 100g)
    210 g
    ₹50(₹23.8 / 100g)
    420 g
    ₹94(₹22.38 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Haldiram's Navrattan Namkeen

    More Information