Daawat Pulav Basmati Rice, 1 kg
| MRP: | ₹165 |
| Price: ₹136 | (₹13.6 / 100g) |
| You Save: | 18% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹136(₹13.6 / 100g)₹ 16518% OFF
5 kg
₹758.73(₹7.58 / 100g)₹ 88014% OFF
400 g
₹74.42(₹18.6 / 100g)₹ 8512% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedDaawat Pulav Basmati Rice