Share on

    fresho! Sweet Potato - Organically Grown, 250 g

    MRP: ₹35
    Price: ₹28(₹11.2 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹28(₹11.2 / 100g)
    ₹ 3520% OFF
    500 g
    ₹34.4(₹6.88 / 100g)
    ₹ 4320% OFF
    1 kg
    ₹104(₹10.4 / 100g)
    ₹ 131.2521% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Sweet Potato - Organically Grown

    More Information

    Brands