Share on

    fresho! Brinjal - Bharta, Organically Grown, 1 kg

    MRP: ₹117.5
    Price: ₹94(₹9.4 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹94(₹9.4 / 100g)
    ₹ 117.520% OFF
    500 g
    ₹43(₹8.6 / 100g)
    ₹ 53.7520% OFF
    350 g
    ₹32(₹9.14 / 100g)
    ₹ 4020% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Brinjal - Bharta, Organically Grown

    More Information

    Brands