Share on

    Vadilal Black Forest Ice Cream Cake, 500 ml

    MRP: ₹300
    Price: ₹276(₹55.2 / 100ml)
    You Save: ₹24 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 ml
    ₹276(₹55.2 / 100ml)
    ₹ 300₹24 OFF
    1 L
    ₹620(₹62 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Vadilal Black Forest Ice Cream Cake

    More Information

    Brands