Share on

    Khetika Premium Panchmewa, 450 g

    3.8
    MRP: ₹599
    Price: ₹377.37(₹83.86 / 100g)
    You Save: 37% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    450 g
    ₹377.37(₹83.86 / 100g)
    ₹ 59937% OFF
    200 g
    ₹171(₹85.5 / 100g)
    ₹ 25032% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Khetika Premium Panchmewa

    More Information

    Brands