Share on

    White Cub Soy Coconut Curd, 450 g

    3.9
    MRP: ₹110
    Price: ₹105(₹23.33 / 100g)
    You Save: ₹5 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    450 g
    ₹105(₹23.33 / 100g)
    ₹ 110₹5 OFF
    900 g
    ₹200(₹22.22 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    White Cub Soy Coconut Curd

    More Information

    Brands