Share on

    Emami Healthy & Tasty Amrita Suji/Semolina, 500 g

    4.5
    MRP: ₹35
    Price: ₹24.85(₹4.97 / 100g)
    You Save: 29% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹24.85(₹4.97 / 100g)
    ₹ 3529% OFF
    200 g
    ₹11.34(₹5.67 / 100g)
    ₹ 1419% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Emami Healthy & Tasty Amrita Suji/Semolina

    More Information