Share on

    Emami Healthy & Tasty Amrita Maida Refined Wheat Flour, 1 kg

    4.5
    MRP: ₹64
    Price: ₹46.08(₹4.6 / 100g)
    You Save: 28% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹46.08(₹4.6 / 100g)
    ₹ 6428% OFF
    500 g
    ₹26.07(₹5.21 / 100g)
    ₹ 3321% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Emami Healthy & Tasty Amrita Maida Refined Wheat Flour

    More Information