Share on

    Parry's Unpolished Toor Dal, 1 kg

    4.2
    Price: ₹210(₹21 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹210(₹21 / 100g)
    500 g
    ₹100(₹20 / 100g)
    ₹ 110₹10 OFF
    2 kg
    ₹409(₹20.45 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Parry's Unpolished Toor Dal

    More Information

    Brands