Share on

    Parry's Bullet Kolam Steam Rice, 5 kg

    3.7
    MRP: ₹480
    Price: ₹415(₹8.3 / 100g)
    You Save: 14% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹415(₹8.3 / 100g)
    ₹ 48014% OFF
    10 kg
    ₹960(₹9.6 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Parry's Bullet Kolam Steam Rice

    More Information

    Brands