Share on

    Kohinoor Feast Rozana Basmati Rice, 1 Kg

    Price: ₹119(₹11.9 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 Kg
    ₹119(₹11.9 / 100g)
    5 Kg
    ₹475.69(₹9.51 / 100g)
    ₹ 60021% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Kohinoor Feast Rozana Basmati Rice

    More Information

    Brands