Share on

    Mother Dairy Curd, 460 g

    3.7
    Price: ₹38(₹8.26 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    460 g
    ₹38(₹8.26 / 100g)
    130 g
    ₹10(₹7.69 / 100g)
    400 gPouch
    ₹34(₹8.5 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Mother Dairy Curd

    More Information