Pilgrim 10% Vitamin C Face Serum With 5% Niacinamide For Daily Brightness, 30 ml
| MRP: | ₹645 |
| Price: ₹496.65 | (₹1655.5 / 100ml) |
| You Save: | 23% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes30 ml
₹496.65(₹1655.5 / 100ml)₹ 64523% OFF
10 ml
₹180(₹1800 / 100ml)₹ 22520% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedPilgrim 10% Vitamin C Face Serum With 5% Niacinamide For Daily Brightness