Share on

    L'Oreal Paris Hyaluron Pure 72H Purifying Shampoo, 800 ml

    3.8
    Price: ₹930(₹116.25 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    800 ml
    ₹930(₹116.25 / 100ml)
    200 ml
    ₹230(₹115 / 100ml)
    175 ml
    ₹299(₹170.85 / 100ml)
    340 ml
    ₹440(₹129.41 / 100ml)
    340 ml
    ₹599(₹176.17 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    L'Oreal Paris Hyaluron Pure 72H Purifying Shampoo

    More Information