Share on

    Patanjali Dant Kanti Fresh Active Gel Toothpaste - With Mint Crystal, 300 g (3 x 100 g)

    4.2
    MRP: ₹213
    Price: ₹155.49(₹51.83 / 100g)
    You Save: 27% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    300 g(3 x 100 g)
    ₹155.49(₹51.83 / 100g)
    ₹ 21327% OFF
    80 g
    ₹65(₹81.25 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Patanjali Dant Kanti Fresh Active Gel Toothpaste - With Mint Crystal

    More Information

    Brands