Share on

    Jairaj Sarvotam Surti Kolam Rice, 5 kg

    MRP: ₹685
    Price: ₹636.56(₹12.73 / 100g)
    You Save: ₹48 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹636.56(₹12.73 / 100g)
    ₹ 685₹48 OFF
    1 kg
    ₹125(₹12.5 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Jairaj Sarvotam Surti Kolam Rice

    More Information

    Brands