Share on

    Jairaj Sarvotam Kolam Rice, 5 kg

    4.6
    MRP: ₹620
    Price: ₹439.69(₹8.79 / 100g)
    You Save: 29% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹439.69(₹8.79 / 100g)
    ₹ 62029% OFF
    1 kg
    ₹86.94(₹8.69 / 100g)
    ₹ 9811% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Jairaj Sarvotam Kolam Rice

    More Information

    Brands