Share on

    Jairaj Sarvotam Sona Masoori Rice, 1 kg

    MRP: ₹102
    Price: ₹84.42(₹8.44 / 100g)
    You Save: 17% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹84.42(₹8.44 / 100g)
    ₹ 10217% OFF
    5 kg
    ₹439.69(₹8.79 / 100g)
    ₹ 54019% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Jairaj Sarvotam Sona Masoori Rice

    More Information

    Brands