Share on

    Jairaj Sarvotam Ambemohar Rice, 5 kg

    MRP: ₹1590
    Price: ₹1575(₹31.5 / 100g)
    You Save: ₹15 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹1575(₹31.5 / 100g)
    ₹ 1590₹15 OFF
    1 kg
    ₹256.84(₹25.68 / 100g)
    ₹ 32020% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Jairaj Sarvotam Ambemohar Rice

    More Information

    Brands