Jairaj Sarvotam Ambemohar Rice, 1 kg
| MRP: | ₹320 |
| Price: ₹256.84 | (₹25.68 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹256.84(₹25.68 / 100g)₹ 32020% OFF
5 kg
₹1575(₹31.5 / 100g)₹ 1590₹15 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedJairaj Sarvotam Ambemohar Rice