Share on

    Vim UltraPro Lemongrass With Salt Floor Cleaner, 500 ml

    4.2
    MRP: ₹120
    Price: ₹99(₹19.8 / 100ml)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 ml
    ₹99(₹19.8 / 100ml)
    ₹ 12018% OFF
    1 L
    ₹230(₹23 / 100ml)
    ₹ 240₹10 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Vim UltraPro Lemongrass With Salt Floor Cleaner

    More Information

    Brands