Share on

    The Body Shop Edelweiss Daily Serum Concentrate, 50 ml

    MRP: ₹4495
    Price: ₹3820(₹7640 / 100ml)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    50 ml
    ₹3820(₹7640 / 100ml)
    ₹ 449515% OFF
    30 ml
    ₹2970(₹9900 / 100ml)
    ₹ 349515% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    The Body Shop Edelweiss Daily Serum Concentrate

    More Information