Share on

    The Body Shop Banana Shampoo, 250 ml

    MRP: ₹615
    Price: ₹522.75(₹209.1 / 100ml)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 ml
    ₹522.75(₹209.1 / 100ml)
    ₹ 61515% OFF
    400 ml
    ₹1015(₹253.75 / 100ml)
    ₹ 119515% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    The Body Shop Banana Shampoo

    More Information