Share on

    Bingo! Chilli Limon Nachos, 72 g (With Free Dip)

    4
    MRP: ₹50
    Price: ₹40(₹55.55 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    72 g(With Free Dip)
    ₹40(₹55.55 / 100g)
    ₹ 5020% OFF
    23 g
    ₹10(₹43.47 / 100g)
    40 g(With Free Dip)
    ₹19(₹47.5 / 100g)
    ₹ 205% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Bingo! Chilli Limon Nachos

    More Information

    Brands