Share on

    Lakme Lumi Smooth 8% AHA+ Serum - With BHA + PHA Complex, 30 ml

    4.3
    MRP: ₹499
    Price: ₹424.15(₹1413.83 / 100ml)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    30 ml
    ₹424.15(₹1413.83 / 100ml)
    ₹ 49915% OFF
    15 ml
    ₹236.55(₹1577 / 100ml)
    ₹ 249₹12 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lakme Lumi Smooth 8% AHA+ Serum - With BHA + PHA Complex

    More Information

    Brands