Share on

    True Elements Raw Basil Seeds, 250 g

    4.5
    MRP: ₹200
    Price: ₹164(₹65.6 / 100g)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹164(₹65.6 / 100g)
    ₹ 20018% OFF
    500 g
    ₹400(₹80 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    True Elements Raw Basil Seeds

    More Information