Share on

    Dabur Cool King Thanda Tel - With 11 Ayurvedic Herbs, Relieves Headache, Fatigue, Stress & Sleeplessness, 270 ml

    4.9
    Price: ₹190(₹70.37 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    270 ml
    ₹190(₹70.37 / 100ml)
    87 ml
    ₹75(₹86.2 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dabur Cool King Thanda Tel - With 11 Ayurvedic Herbs, Relieves Headache, Fatigue, Stress & Sleeplessness

    More Information

    Brands