Tresemme Bondplex Sleek Shampoo, 1 L
| MRP: | ₹1250 |
| Price: ₹750 | (₹75 / 100ml) |
| You Save: | 40% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 L
₹750(₹75 / 100ml)₹ 125040% OFF
340 ml
₹356.25(₹104.77 / 100ml)₹ 47525% OFF
580 ml
₹570(₹98.27 / 100ml)₹ 95040% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedTresemme Bondplex Sleek Shampoo